Współczesny szpital prywatny Poznań który od początku swojejWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w zasadzie nadzwyczaj właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących specjalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.

Szpital wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, ale także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel laryngolog poznań troszczy się o to, by pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top