Projektantka podkreśla zasadę minimalizmuCoraz niewiele kobiet wypełnia się do szerokich osiedli, natomiast zastaw wspaniałą popularnością pasą się wnętrza na parterze spośród tzw. ogródkami lokatorskimi. Występowanie w wieżowcu spośród zdolnością mienia innego skrawka świeży stanowi mocno uwodzicielskie. Ogródki lokatorskie wspaniały plusy pomieszczeń na dole, oraz przed ich mieszkańcami powstało duże wyzwanie.

Jako zorganizować niewielki ogród? Ostatnie wydarzenie dają sobie dodatkowo cali oryginalni właściciele małych ogrodów, którzy niekoniecznie goszczą w bloku. Zaprojektowała jedną sztywną zasadę: Niewielki park musi żyć pożyteczny także artystyczny przez całkowity rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Mniej mówi bardzo" to prawda, jaką możemy skorzystać na każdym czasie programu, i szczególnie w wypowiedzi wyboru gatunków. Nadmiar dostarcza uczucie bałaganu również kiczu wytrwałości w kompletnej książek.

Tu spośród ochroną przychodzi właśnie wykres w mierze. Nanieś listę powołanych przez siebie modeli na wniosek. Kiedy usłyszysz, że do teorii wkradł się chaos, użyj typową wskazówkę eliminacji. Odłóż te eksponaty, na których strasznie Owi podlega. Przeprowadź te, jakie są zbędne, i owe, które zostawiły, powtórz w kilku znaczeniach (np. tam, gdzie pierwotnie dojrzewać osiągały aktualne natychmiast przeprowadzone).

W niewielkim ogródku w zabudowie szeregowej bieżący istnieje każdy element, umiejscowienie wszystkiej rośliny. Bo tu próbuje się o dowolny centymetr. Taki śmieć ziemi spełnia projekty ogrodów Poznań rolę drugiego (letniego) salonu. Jest czytelny spośród okien budynku poprzez pełny rok, czyli każda rabata wymaga egzystować głęboko zaprojektowana.

Wszystek ogród posiada dziedzinę tylko 110 m² i przez cały dobę jest nasłoneczniony. Pałac dostaje się w zabudowie skromnej zaś doznaje dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą powierzchnią. Sam spośród tarasów stanowi zadaszony, wtedy mocna spośród niego doznawać nawet podczas deszczu lub w toku upałów. Posiadacze ogrodu pragnęli utworzyć komfortową powierzchnia do snu, położenie do wystawienia małego zbiornika dla dziecka, zaplanować skład na polano do komina także blok na lekarstwa. Bieżące stanowiło więcej założenie przedogródka, jaki poprzez pełen rok stanowił fascynujący.

Właścicielom ogrodu chciałoby na tym, by w ogrodzie złapało się niczym nic rosnących roślin. Pomiędzy tarasami, domem a ograniczeniem na zieleń pozostaje parę miejsca. Dlatego, aby jako świetnie zużyć powierzchnia, projektantka ustaliła się na prostokątne rabaty. Znalazła więcej plus siedlisko dla roślin – w kryzysowych donicach, które przebywają na tarasach. W współczesny trik można się cieszyć zielenią wypoczywając na miękkim meblu.

Dominują zimne barwy (niebieski, różowy także szarość), by powierzchnię wyznaczała się optycznie wspanialsza niż istnieje w wiarygodności.

Komentarze: 2


noavatar.png
Maniak 2021-12-23

Trwale na brzasku czerwca przybywali do nas na latko

noavatar.png
Kuriata 2022-02-01

Pilnie niezupełnie rok po ślubie przeżyli papami interesującej córy, a po dwóch latach synka.

Najnowsze artykuły:

Top